Forum Ligi Hamachi--) CoD 4

Sezon Pierwszy Ligi, uważam oficjalnie za otwarty!!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-01-05 20:45:15

SpaWacz

Mroczny Łowca

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 4
Punktów :   

Info o Sobie......Pisac:)

IMIE:Bartek
Stan Cywilny: Kawaler
Wiek:15
Zainteresowania: Dziewczyny,komputery,sport
Słucham: Trance,Techno,House
Klan : Żaden narazie ;]

Coś o sobie:
- Co tu napisac , no cóż nerwowy jestem , nienawidze przegrywac , zawsze probuje dopiąc swego . Lubie dobrze wypic z kumplami:). Jestem ProPlayerem w CoD-a 4 . Kocham Mame


PISAC O SOBIE!!

Ostatnio edytowany przez SpaWacz (2008-01-07 16:57:44)


http://forplayers.pl/zibi/160x80_final_fantasy_0145.jpg  Mroczni Łowcy nigdy nie czują strachu!  http://forplayers.pl/zibi/160x80_final_fantasy_0201.jpg

Offline

 

#2 2008-01-06 15:26:41

walcik

Mroczny Łowca

Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 66
Punktów :   

Re: Info o Sobie......Pisac:)

imie: Bartek albo to chyba juz wiecie
stan: kawaler
wiek: w tym roku 18 koncze
zainteresowania: szachy, muzyka, roznego rodzaju sportu , kompuery,
słucham: wszystkiego

coś o sobie:
tez jestem nerowy, ale jest ze mnie wielki len tez jestem proplayer w cod 4 a propo picia to tez lubie sobie od czasu do czasu cos wypic ale w tym roku jest tyle 18 ze bedzie ciekawie


walcik= Bartek dla wiadomości
http://www.forplayers.pl/zibi/160x80_games_0435.jpg  Mroczni Łowcy nigdy nie czują strachu!  http://www.forplayers.pl/zibi/160x80_games_0442.jpg

Offline

 

#3 2008-01-06 17:55:57

shadow493

Moderator

2935736
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Info o Sobie......Pisac:)

Siema

Ja jestem KUBA
15 lat
Interesuje sie informatyką, sportem ( piłka nożna , siatkówka )

A o siebie to tyle ,że lubię gadać, Impreski jak najbardziej i oczywiście COD 4


http://www.avatary.biz/gallery_images/Avatary%20160x80/Games/160x80_games_0081.jpg Jeden Klub Jedno Bicie REAL MADRYT Ponad Życie

Offline

 

#4 2008-01-15 16:11:01

Piterek

Warszawscy Fani

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Info o Sobie......Pisac:)

Imie: Piotrek
Wiek: 17
Stan Cywilny : żonaty
Zainteresowania: Gram w klubie bierkowym wraz z moim przyjacielem Oliwerem
Lubie imprezy typu imieniny babci lub tez imprezy szkolne typu konstytucja 3 maja oraz świeto patrona . Nie interesują mnie sporty extremalne typu skoki ze spadochronem poniewaz mam lęk wysokości . Lubie dobrze podjećś w Mc Donaldzie lecz Cheeseburger ostatnio podrozal. Bardzo lubie gry typu tibia bo tylko takie pojda na moim sprzecie. Nie lubie gadu-gadu wole komunikator Stefan. Czasem spotykam sie z przyjaciółmi i idziemy wtedy wypic sobie cos mocniejszego : kupujemy bombonierke na 8 osob i każdy sie wtedy upija że nie wie jak wrocić do domu. Lubie tez czasem w szkole poszalec np. pukne w drzwi i uciekam jak najdalej.

Słucham: Muzyka klasyczna to całe moje życie lubie poszaleć z moją żona przy muzyce Chopina .oraz lubie też czasem na prywatkach poszaleć przy przeboju z dawnych lat Jozin z Barzin.

Oglądam: M-jak miłość oraz Discovery żeby poczuć sie mądrym . U mnie TV jest na korbę wiec na 1 dzień przypada mi 40min. oglądania. Oczywiście moim ukochanym nigdy  nie kończącym sie serialem który oglądam od samego początku jest :Moda na sukces . Jeżeli mnie nie ma w domu bo np. rozpracowuje bombonierke z kolegami to mama nagrywa mi kolejne odcinki na kasety video. Nie chodzę do kina ponieważ boje sie takiego wielkiego ekranu.

Czytam: Powieści i Eposy które mają ponad 700 stron ponieważ krótka ksiażka bardzo sie nudzi a przy dłuższej moge sie rozerwać. Razem z żoną czytamy moje dziecko i przygotowujemy sie na przyjście na świat naszych pociech .

Pozdrawiam i życzę miłej gry w Call of Duty

Ostatnio edytowany przez Piterek (2008-01-15 21:20:59)

Offline

 

#5 2008-01-15 16:11:09

cwks

Warszawscy Fani

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: Info o Sobie......Pisac:)

Imię: Oliwer
Wiek: 17
Stan: ojciec (bliźniaki)
Zainteresowania: bierki pod wodą, chodze na balet, razem z kolegami chodzimy na mecze szachowe dopingować naszych ulubieńców to jest hardcore Oks Kielce CHessclub rulez !!!!!!, ponadto lubie imprezować najbardziej w szkole np. ( pożegnanie dyrektorki), kocham frytki, nienawidze piłki nożnej, gram w Tibie kierownica, nie lubie sportu, aktualnie gram w wolfa 3d przez neta bo inne gry nie chodza na moim kompie jezeli jestem u babci to gram w coda 4 bo ma lepszy komp ode mnie, nie lubie dziewczyn one smierdza, lubie robic przypaly np. nie zakladam szalika gdy mama mnie prosi, z alkoholi preferuje tymbarka mietowego to ma kopa.
Słucham: muzyka klasyczna( preferuje Chopina), country, disco polo, moj ulubiony zespol to Eustachy Motyka BAnd.
Oglądam: jedynie bajki i filmy przyrodnicze oraz filmy akcji takie jak janko muzykant, mama zainstalowala mi zestaw maly telemaniak musze placic za 1 godz 5 zl super zabawa, lubie rowniez czytac pania domu albo klaudie.
POZDRAWIAM CHETNYCH DO POZNANIA MNIE BLIZEJ PROSZE O KONTAKT PRZEZ GG CIAU GUYSY


Dziś zgodnym rytmem biją nam, nasze serca które My, (które My)
Za Legię damy w każdy czas, czy czas dobry czy czas zły!
Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła (forma zła)
Na całe gardło krzyczmy wraz: Legia mistrza Polski ma!
Gdziekolwiek Legia będzie grać, blisko czy daleko stąd (daleko stąd)
Tam będzie z Nią Warszawska Brać, aby dopingować Ją.

Offline

 

#6 2008-01-15 21:04:09

volum3

Warszawscy Fani

Skąd: walbrzych
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Info o Sobie......Pisac:)

imie: tomasz aka tomson
wiek: 16 i 7/14
stan cywilny: (zaden)  hmmm. aktualnie ucze sie w wyzszej szkole wycierania szyb flamastrem

zainteresowania: moim ulubionym zajeciem jest trzepanie dywanu przed blokiem z wujkiem bolkiem. Uwielbiam w lato kompac sie w parku tam gdzie jest brudna woda albowiem wtedy czuje sie naprawde wolny, pozatym lubie golic sobie klate kosiarka. Dni wolne spedzam przed komputerem niemam kolegow a moja dziewczyna nazywa sie .JPG i jest plaska jak kineskop. Fascynuja mnie sporty wodne takie jak lowienie na bazanta albo na splawik w przeremblu w kaluzy. oooo a wlasnie uwielbiam robic przypaly jak narazie moim najwiekszym przypalem bylo spoznienie sie na lekcje o jakies 2 min mowiem wam co za uczucie i stres. Wszyscy ktorzy mnie znaja a wiec mysz i klawiatura mowia ze jestem jak macius z klanu bo lubie pic z umiarem i potrafie otwierac sok tarczyn srubokretem.

slucham: moja ulubiona nuta jest szum z muszli, a pozatym lubie slcuhac rocka bo to bardzo spokojna i zrozumiala muzyka.

ogladam: moim ulubionym filmem jest mak gajwer bo tylko on potrafi zrobic cos z niczego. Lubie jeszcze telewizje trwam albowiem pracuje tam moja cioca elzbieta

czytam: etykiety na szamponach do wąsów

pzdro

Ostatnio edytowany przez volum3 (2008-01-15 21:10:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars Krynica Morska hotele usługi minikoparką w Poznań