Forum Ligi Hamachi--) CoD 4

Sezon Pierwszy Ligi, uważam oficjalnie za otwarty!!!!


#1 2008-01-03 17:16:50

poen

Jaśnie Wielmorzni Panowie Mistrzowie Ceremonii

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 6
Punktów :   

specjalne tematy

chcialbym aby istanial dzial na forum, w ktorym jedna osoba napisalaby cos takiego: 'moge grac dzis od xx:xx do yy:yy na serwerze zzz. tryb gry: blablabla. ilosc osob: od x do y. jestem poczatkujacym/.../zaawansowanym graczem'.
i w tym dziale ktos by odpisywal ze jest chetny i bedzie. i powinno odpisac max 'y' osob, zeby nie bylo za duzo.

powod utworzenia tego dzialu:
osoba wie ze bedzie miala wolny wieczor. i chce sobie pograc. to napisze takie ogloszenie w poludnie i wpadnie przed wieczorem zobaczyc czy ktos bedzie gral. nie bedzie chetnych to wpisuje notke dla ewentualnych przyszlych chetnych: 'gra sie nie odbedzie' albo po prostu usuwa wpis. najlepiej by po rozgrywce temat wogole usunac, zeby nie robic smietnika.


ewentualnie inna propozycja, chyba lepsza, bo wewnatrzklanowa:
niech wlasciciele klanow utworza w swoich dzialach temat: 'poszukujemy nowych graczy'. a w srodku 'wpisz sie i czekaj. ktos sie odezwie i cie przetestuje czy sie nadajesz.'
i pozniej juz granie odbywaloby sie tylko wewnatrzklanowo.


moze macie inne pomysly. chodzi mi tylko o to, ze na gracza klanowego sie nie nadaje, a chcialbym po prostu zagrac. przy shoutbox'ie nie kazdy caly czas siedzi wiec tam ogloszenia beda ginely

Offline

 

#2 2008-01-04 15:11:20

TaQk

Mroczny Łowca

status 5524744
5227773
Skąd: Trzcianka
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 17
Punktów :   

Re: specjalne tematy

Myślę że pierwszy pomysł bardzo dobry .Trzeba by go tylko czyścić ( co 2-3 dni).

Świtenie mogło by to współpracować z planowanym działem z sieciami hamachi.

Jestem za


http://forplayers.pl/zibi/160x80_games_0433.jpg  Mroczni Łowcy nigdy nie czują strachu!  http://forplayers.pl/zibi/160x80_games_0066.jpg

Offline

 

#3 2008-01-04 15:52:10

poen

Jaśnie Wielmorzni Panowie Mistrzowie Ceremonii

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: specjalne tematy

dzieki za poparcie.
najlepiej wprowadzic jeden szablon pisania ogloszen oraz autokasowanie po np. 24h od zalozenia topicu
teraz chce zagrac i nie wiem kogo zapytac. w shoutbox'ie nie chce pisac, bo akurat ludzie ze soba gadaja niekoniecznie o cod4, i troche nieladnie tak przeszkadzac. po co ich wkurwiac?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl